Σπύρος Μπιμπίλας κατά Αλέξη Κούγια: «Kαμία συγγνώμη δεν δέχομαι, θα πάμε στη δικαιοσύνη»

20:58 - 17/11/2023

"Όταν διεκδικώ κάτι, το διεκδικώ για την ηθική πλευρά του πράγματος" εξηγεί, μεταξύ πολλών άλλων, ο Σπύρος Μπιμπίλας.Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε Περισσότερα στο eretikos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Μπιμπίλας για Αλέξη Κούγια: «Kαμία συγγνώμη δεν δέχομαι, θα πάμε στη δικαιοσύνη»

Ο Σπύρος Μπιμπίλας συνάντησε τον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Καμέα στην εκπομπή Status, η οποία και προβλήθηκε στο Astra Tv. Ο ηθοποιός, πρόεδρος του Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών και βουλευτής της Πλεύσης Ελευθερίας μίλησε, μεταξύ άλλων, για την έντονη αντιπαράθεση με τον Αλέξη Κούγια για την οποία δεν δέχεται καμία συγγνώμη και επιθυμεί να λυθούν οι διαφορές τους στις δικαστικές αίθουσες. Πιο συγκεκριμένα, ο Σπύρος Μπιμπίλας τόνισε πως «δεν ήταν δική μου ευθύνη που ήρθε στο φως της δημοσιότητας (σ.σ. η αγωγή που κατέθεσε ο ηθοποιός εις βάρος του ποινικολόγου). Αυτό έχει γίνει εδώ και 7 – 8 μήνες περίπου αλλά εγώ δεν έχω κανέναν λόγο να βγαίνω στην τηλεόραση κάθε τόσο και να λέω όλα όσα γίνοντ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eretikos.gr

Άρειος Πάγος: Ώρα αποφάσεων για τους Σπαρτιάτες – Το σενάριο για διπλές κάλπες στις 9 Ιουνίου

Η Ολυμπιακή φλόγα στη γέφυρα Ρίου – Αντιρρίου

To ηφαίστειο που εκτοξεύει χρυσό αξίας χιλιάδων ευρώ την ημέρα

24 Απριλίου του 1915: Η γενοκτονία των Αρμενίων

ΔΥΠΑ: Στις 27 Απριλίου η «Ημέρα Καριέρας» στη Θεσσαλονίκη

Καιρός: Πέντε μετεωρολόγοι προβλέπουν κακοκαιρία την Μεγάλη Βδομάδα