Σπύρος Παπαδόπουλος για Κασσελάκη: «Τόσο μπανανία είμαστε; Τόσο αφύλακτο είναι το οικόπεδο;»

14:00 - 19/11/2023

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» ήταν σήμερα ο Σπύρος Παπαδόπουλος. Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Σπύρος Παπαδόπουλος για Κασσελάκη: «Τόσο μπανανία είμαστε; Τόσο αφύλακτο είναι το οικόπεδο;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Παπαδόπουλος για Κασσελάκη: «Θέλει να γίνει και πρωθυπουργός, τόσο μπανανία είμαστε; Τόσο αφύλακτο είναι το οικόπεδο;»

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής του MEGA «Χαμογέλα και πάλι» ήταν σήμερα ο Σπύρος Παπαδόπουλος και μέσα σε άλλα ο γνωστός ηθοποιός και παρουσιαστής αναφέρθηκε στον Στέφανο Κασσελάκη.Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής του MEGA «Χαμογέλα και πάλι» ήταν σήμερα ο Σπύρος Παπαδόπουλος και μέσα σε άλλα ο γνωστός ηθοποιός και παρουσιαστής αναφέρθηκε στον Στέφανο Κασσελάκη.«Είμαι πολύ σκεπτικός, έχω διαβάσει πολλές αναλύσεις που με πολλές συμφωνώ, με άλλες… Είναι ένα κλίμα περίεργο, δε συμφωνώ εγώ με αυτό το πράγμα, αυτά τα ξαφνικά, από […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Παπαδόπουλος για Κασσελάκη: "Τόσο μπανανία είμαστε; Τόσο αφύλακτο είναι το οικόπεδο;"

"Δεν κρίνω τον άνθρωπο, δεν τον γνωρίζω κιόλας, αλλά είναι αφύσικα πράγματα αυτά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Σπύρος Παπαδόπουλος για Κασσελάκη: «Τόσο μπανανία είμαστε; Τόσο αφύλακτο είναι το οικόπεδο;»

«Δεν κρίνω τον άνθρωπο, δεν τον γνωρίζω κιόλας, αλλά είναι αφύσικα πράγματα αυτά», είπε ο Σπύρος Παπαδόπουλος. Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» ήταν σήμερα ο Σπύρος Παπαδόπουλος. Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και για τον Στέφανο Κασσελάκη. «Είμαι πολύ σκεπτικός, έχω διαβάσει πολλές αναλύσεις που με πολλές συμφωνώ, με άλλες… Είναι ένα […] The post Σπύρος Παπαδόπουλος για Κασσελάκη: «Τόσο μπανανία είμαστε; Τόσο αφύλακτο είναι το οικόπεδο;» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»