Ζενεβιέβ Μαζαρί: «Χαίρομαι όταν φλερτάρουν τον σύζυγό μου, αλλά σφίγγομαι και λίγο»

14:00 - 20/11/2023

Στην εκπομπή «Fay’s Time» και τη Σοφία Ραφτοπούλου μίλησε η Ζενεβιέβ Μαζαρί, η οποία απάντησε για το First Dates, τη […] The post Ζενεβιέβ Μαζαρί: «Χαίρομαι όταν φλερτάρουν τον σύζυγό μου, αλλά σφίγγομαι και λίγο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ζενεβιέβ Μαζαρί: Σφίγγομαι λίγο όταν φλερτάρουν τον σύζυγό μου – Τι είπε για First Dates, GNTM και Βίκυ Καγιά

Στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά «Fay’s Time» μίλησε η Ζενεβιέβ Μαζαρί. Η γνωστή παρουσιάστρια απάντησε για το «First Dates», τη σχέση με τον σύζυγό της και το ενδεχόμενο να επιστρέψει στο GNTM. Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής της Φαίης Σκορδά η Ζενεβιέβ Μαζαρί είπε στην αρχή: «Η ομάδα ετοιμάζει την εκπομπή (σ.σ. «First Dates»), έχουμε πολλές ... Περισσότερα To άρθρο Ζενεβιέβ Μαζαρί: Σφίγγομαι λίγο όταν φλερτάρουν τον σύζυγό μου – Τι είπε για First Dates, GNTM και Βίκυ Καγιά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ζενεβιέβ Μαζαρί: «Χαίρομαι όταν φλερτάρουν τον σύζυγό μου, αλλά σφίγγομαι και λίγο»

Στην εκπομπή «Fay’s Time» και τη Σοφία Ραφτοπούλου μίλησε η Ζενεβιέβ Μαζαρί, με το απόσπασμα να προβάλλεται σήμερα (20/11).Στην εκπομπή «Fay’s Time» και τη Σοφία Ραφτοπούλου μίλησε η Ζενεβιέβ Μαζαρί, με το απόσπασμα να προβάλλεται σήμερα (20/11).Μεταξύ άλλων, απάντησε για το First Dates, τη σχέση με τον σύζυγό της και το ενδεχόμενο να είναι στο GNTM. «Η ομάδα ετοιμάζει την εκπομπή, έχουμε πολλές συμμετοχές. Με ρωτάνε όλοι πότε θα ξεκινήσει η εκπομπή. Με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»