Κατερίνα Ζαρίφη: Συγκινεί το αντίο στην Βάσω Χατζή – «Σε ακούω από παιδί»

16:09 - 22/11/2023

Με ανάρτηση στο instagram η Κατερίνα Ζαρίφη αποχαιρετά την Βάσω Χατζή, τραγουδίστρια δημοτικών και λαϊκών κομματιών To άρθρο Κατερίνα Ζαρίφη: Συγκινεί το αντίο στην Βάσω Χατζή – «Σε ακούω από παιδί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Στανίση: Το συγκινητικό «αντίο» της στη Βάσω Χατζή

Έφυγε από τη ζωή η τραγουδίστρια του δημοτικού και του λαϊκού τραγουδιού Βάσω Χατζή. Την είδηση του θανάτου έκανε γνωστή η τραγουδίστρια Χαρά Βέρρα με ανάρτησή της στο Facebook. «Δυστυχώς τα άσχημα νέα μαθαίνονται πολύ γρήγορα. Βάσω Χατζή, δεν θα υπάρξει πάλι τέτοια μεγάλη τραγουδίστρια! Καλό σου ταξίδι Βάσω μου, δεν μπορώ να το πιστέψω. Πριν […] The post Κατερίνα Στανίση: Το συγκινητικό «αντίο» της στη Βάσω Χατζή appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»