Δημήτρης Ουγγαρέζος: Η πρώτη αντίδραση μετά τις δηλώσεις της Ζήνας Κουτσελίνη

12:09 - 28/11/2023

Την πρώτη αντίδραση του Δημήτρη Ουγγαρέζου μετά τα όσα είπε η Ζήνα Κουτσελίνη για παλαιότερο σχόλιο To άρθρο Δημήτρης Ουγγαρέζος: Η πρώτη αντίδραση μετά τις δηλώσεις της Ζήνας Κουτσελίνη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Η πρώτη αντίδραση μετά τη δήλωση της Ζήνας Κουτσελίνη «ότι έβριζε το παιδί της»

Το πρωί της Τρίτης οι κάμερες των ψυχαγωγικών συνάντησαν τον Δημήτρη Ουγγαρέζο μετά το τέλος της ραδιοφωνικής του εκπομπής και τον ρώτησαν για τις δηλώσεις της Ζήνας Κουτσελίνη, η οποία υποστήριξε ότι τόσο εκείνος όσο και η Μαίρη Συνατσάκη, σε εκπομπή που παρουσίαζαν πριν από πολλά χρόνια έβρισαν το παιδί της. Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος ωστόσο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»