Γιώργος Λιάγκας και Αχιλλέας Μπέος εκτός εαυτού: «Με τη σύζυγό σου τη Φαίη είπες δεν θέλω τα παιδιά μου να γίνουν gay»

16:58 - 28/11/2023

“Άσε τα παιδιά μου απέξω! Κλείστε τον κύριο τώρα! Τώρα! Μαγκιές και αλητείες σε εμένα όχι!” Πρωτοφανής καβγάς στο Πρωινό του ΑΝΤ1! Αχιλλέας Μπέος και Γιώργος Λιάγκας βγήκαν εκτός εαυτού, μετά από συνεχείς και προκλητικές δηλώσεις του δημάρχου Βόλου, κατά τη διάρκεια της τηλεφωνικής του επικοινωνίας με την εκπομπή. Όλα ξεκίνησαν μετά τα σχόλια που έκανε ο Γιώργος […] The post Γιώργος Λιάγκας και Αχιλλέας Μπέος εκτός εαυτού: «Με τη σύζυγό σου τη Φαίη είπες δεν θέλω τα παιδιά μου να γίνουν gay» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ empisteutiko.gr

Θεσσαλονίκη: Οδηγοί πιάστηκαν στα χέρια κι έκλεισαν τον δρόμο – Δείτε βίντεο

Αφρικανική σκόνη: Αυξημένη προσέλευση ασθενών στα επείγοντα με βήχα και δύσπνοια – Οι οδηγίες των πνευμονολόγων

Δίωξη για κακούργημα στον Φλώρο – Πήρε προθεσμία για ν’ απολογηθεί την Πέμπτη

Άρειος Πάγος: Εκτός Ευρωεκλογών οι Σπαρτιάτες – Τα 31 κόμματα που πήραν “πράσινο φως”

Ατύχημα στα γυρίσματα της νέας ταινίας του Έντι Μέρφι – Στο νοσοκομείο μέλη του συνεργείου

Κρατείται με εντολή Τασούλα ο βουλευτής Κωνσταντίνος Φλώρος ο οποίος γρονθοκόπησε άλλο βουλευτή