Ζήνα Κουτσελίνη: Η απάντηση στη Μαίρη Συνατσάκη – «Μιλά για τις πλαστικές μου, ευτυχώς υπάρχουν ντοκουμέντα»

09:09 - 29/11/2023

Η Ζήνα Κουτσελίνη μίλησε ανοιχτά για την ενόχλησή της όταν η Μαίρη Συνατσάκη και ο Δημήτρης To άρθρο Ζήνα Κουτσελίνη: Η απάντηση στη Μαίρη Συνατσάκη – «Μιλά για τις πλαστικές μου, ευτυχώς υπάρχουν ντοκουμέντα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κουτσελίνη κατά Συνατσάκη: «Μιλά για τις πλαστικές μου…»

Η Ζήνα Κουτσελίνη τα έβαλε με την Μαίρη Συνατσάκη και τον Δημήτρη Ουγγαρέζο για δηλώσεις που είχαν κάνει στο παρελθόν.Η Ζήνα Κουτσελίνη τα έβαλε με την Μαίρη Συνατσάκη και τον Δημήτρη Ουγγαρέζο για δηλώσεις που είχαν κάνει στο παρελθόν.«Ευτυχώς υπάρχει το απόσπασμα της συγκεκριμένης στιγμής, είναι φανερό ότι δεν βρίζω το παιδί κανενός ανθρώπου» είπε η Μαίρη Συνατσάκη, μεταξύ άλλων. Τότε, η Ζήνα Κουτσελίνη βρήκε ακόμη ένα απόσπασμα από το παρελθόν, στο οποίο οι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»