Γιώργος Πυρπασόπουλος: «Δεν έχω τσακωθεί με τον Παπακαλιάτη, αυτά είναι θέματα για να πουλάνε οι δημοσιογράφοι»

12:00 - 29/11/2023

Ο Γιώργος Πυρπασόπουλος μίλησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και την Κατερίνα Νινιού για την παράσταση «Τέλειοι Ξένοι» που πρωταγωνιστεί, τις […] The post Γιώργος Πυρπασόπουλος: «Δεν έχω τσακωθεί με τον Παπακαλιάτη, αυτά είναι θέματα για να πουλάνε οι δημοσιογράφοι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Πυρπασόπουλος: “Δεν έχω τσακωθεί με τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη”

Ο Γιώργος Πυρπασόπουλος έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή “Πάμε Δανάη”. Ο ηθοποιός μίλησε για τις συνεργασίες του, την κόρη του και τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη. “Δεν με ενδιαφέρει να συνεργάζομαι με ανθρώπους που έχουν πτυχίο. Θέλω να τους εκτιμώ για την δουλειά που κάνουν. Την πρώτη φορά που πήγα στις Κάννες είπα “δεν ήταν και τίποτα φοβερό” είπε ο […] The post Γιώργος Πυρπασόπουλος: “Δεν έχω τσακωθεί με τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»