Δήμητρα Ματσούκα: Πέταξε την ανθοδέσμη του γάμου της κατά τη διάρκεια της παράστασης που πρωταγωνιστεί – Βίντεο

10:09 - 02/12/2023

Την ανθοδέσμη του γάμου της με τον Πέτρο Κόκκαλη αποφάσισε να πετάξει κατά τη διάρκεια της To άρθρο Δήμητρα Ματσούκα: Πέταξε την ανθοδέσμη του γάμου της κατά τη διάρκεια της παράστασης που πρωταγωνιστεί – Βίντεο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Ματσούκα: Πέταξε την ανθοδέσμη της στο κοινό της παράστασης λίγες ώρες μετά τον γάμο της

Η Δήμητρα Ματσούκα το πρωί παντρεύτηκε και το βράδυ επέστρεψε στη θεατρική παράσταση που πρωταγωνιστεί. Μάλιστα πέταξε τη νυφική ανθοδέσμη…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Δήμητρα Ματσούκα: Η στιγμή που πετάει την ανθοδέσμη του γάμου της κατά τη διάρκεια της παράστασης που πρωταγωνιστεί

Τον εκλεκτό της καρδιάς της Πέτρο Κόκκαλη παντρεύτηκε πριν από λίγες ώρες η Δήμητρα Ματσούκα υπό άκρα μυστικότητα, έπειτα από επτά χρόνια σχέσης, στην εκκλησία του Αγίου Νικολάου Ραγκαβά. Οι καλεσμένοι του γάμου δε ξεπερνούσαν τους 60, ενώ ανάμεσά τους ήταν όλοι οι ηθοποιοί της παράστασης «Μαθήματα Κωμωδίας» καθώς και μερικοί ακόμη καλοί φίλοι του […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

H Ματσούκα πέταξε την ανθοδέσμη του γάμου της από τη σκηνή του θεάτρου

Μία πολύ ευχάριστη έκπληξη περίμενε τους θεατές της παράστασης «Μαθήματα…

Διαβάστε το στο onsports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»