Πυγμαλίων Δαδακαρίδης τραγούδησε «Οι παλιές αγάπες πάνε στον παράδεισο» με τους «Πυξ Λαξ», δίπλα στον αδερφό του

09:09 - 03/12/2023

«Για τις παλιές αγάπες μη μιλάς…», τραγούδησε ο Πυγμαλίων Δαδακαρίδης με τους Πυξ Λαξ, στο «Σπίτι To άρθρο Πυγμαλίων Δαδακαρίδης τραγούδησε «Οι παλιές αγάπες πάνε στον παράδεισο» με τους «Πυξ Λαξ», δίπλα στον αδερφό του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πυγμαλίων Δαδακαρίδης: Τραγούδησε με τους «Πυξ Λαξ» το «Οι παλιές αγάπες πάνε στον παράδεισο»

Στο πλευρό του ταλαντούχου ηθοποιού Πυγμαλίωνα Δαδακαρίδη βρισκόταν εκτός από τον Φίλιππο Πλάτσικα και ο αδερφός του, Θανάσης ο οποίος είναι μουσικός.

Διαβάστε το στο tovima

Πυγμαλίων Δαδακαρίδης: Τραγούδησε «Οι παλιές αγάπες πάνε στον παράδεισο» με τους «Πυξ Λαξ» δίπλα στον αδερφό του

Στο χθεσινό επεισόδιο του «Σπίτι με το MEGA»,  ήταν αφιερωμένο στους Πυξ Λαξ που έχουν γράψει τη δική τους ιστορία στον χώρο της ελλημνικής μουσικής Καλεσμένος ήταν και ο ταλαντούχος ηθοποιός, Πυγμαλίων Δαδακαρίδης έκανε μια εμφάνιση, εντελώς διαφορετική από αυτές που τον έχουμε συνηθίσει. Συγκεκριμένα ο Πυγμαλίων Δαδακαρίδης, έπιασε το μικρόφωνο και ερμήνευσε μοναδικά το […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»