Σπύρος Μπιμπίλας για τη συνάντηση με τον Αλέξη Γεωργούλη: «Είναι ακμαίος, δημιουργικός, ήθελα να τον συναντήσω»

15:00 - 07/12/2023

Στην κάμερα του Super Κατερίνα μίλησε ο Σπύρος Μπιμπίλας. Τον πρόεδρο του ΣΕΗ και βουλευτή της Πλεύσης Ελευθερίας συνάντησε η […] The post Σπύρος Μπιμπίλας για τη συνάντηση με τον Αλέξη Γεωργούλη: «Είναι ακμαίος, δημιουργικός, ήθελα να τον συναντήσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Μπιμπίλας για τη συνάντηση με τον Αλέξη Γεωργούλη στις Βρυξέλλες: «Τον είδα μια χαρά, ήταν ακμαίος»

Στις Βρυξέλλες βρέθηκε ο Σπύρος Μπιμπίλας, ο οποίος μίλησε την κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» για τη συνάντησή του με τον Αλέξη Γεωργούλη. «Μέσα στο πλαίσιο των υπόλοιπων συναντήσεων έγινε και η συνάντησή μου με τον Αλέξη Γεωργούλη, όχι για θέματα του Ευρωκοινοβουλίου. Επειδή είμαστε συνάδελφοι και φίλοι χρόνια, ήθελα να τον συναντήσω. Μάλιστα με […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»