Σάσα Σταμάτη: «Οι περισσότεροι με θέλουν να κάθομαι στο πάνελ, να βρίζω και να βγάζω το φίδι απ’ την τρύπα»

09:00 - 08/12/2023

Σε φιλανθρωπική εκδήλωση παραβρέθηκε χθες το βράδυ η Σάσα Σταμάτη και εκεί μίλησε στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών.Σε φιλανθρωπική εκδήλωση παραβρέθηκε χθες το βράδυ η Σάσα Σταμάτη και εκεί μίλησε στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών.«Στα προσωπικά μου είμαι μόνη μου και είμαι τέλεια. Τα ωραιότερα δώρα τα παίρνω μόνη μου στον εαυτό μου. Συνήθως λέω: μη μου κάνετε δώρα, γιατί θα μου πάρετε καμιά βλακεία, δώστε μου καλύτερα λεφτά», αποκάλυψε η Σάσα […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάσα Σταμάτη: «Οι περισσότεροι με θέλουν να κάθομαι στο πάνελ, να βρίζω και να βγάζω το φίδι απ’ την τρύπα»

Σε φιλανθρωπική εκδήλωση παραβρέθηκε το βράδυ της Πέμπτης (7/12) η Σάσα Σταμάτη. Η γνωστή δημοσιογράφος μίλησε στις κάμερες των ψυχαγωγικών […] The post Σάσα Σταμάτη: «Οι περισσότεροι με θέλουν να κάθομαι στο πάνελ, να βρίζω και να βγάζω το φίδι απ’ την τρύπα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»