Άννα Ρεζάν: «Με έχουν κακοποιήσει σεξουαλικά δυο φορές στη δουλειά»

18:00 - 08/12/2023

χρόνος ανάγνωσης: 2 λεπτά Στο Στούντιο 4 βρέθηκε η Άννα Ρεζάν το απόγευμα της Παρασκευής στην ΕΡΤ. Η γοητευτική τραγουδίστρια, ηθοποιός και μοντέλο μίλησε από καρδιάς για την σεξουαλική κακοποίηση που βίωσε, δύο φορές, στον χώρο της εργασίας της σοκάροντας τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο στο πλατό. Πιο συγκεκριμένα, η Άννα Ρεζάν εξομολογήθηκε πως «είμαι και γω […] Το άρθρο Άννα Ρεζάν: «Με έχουν κακοποιήσει σεξουαλικά δυο φορές στη δουλειά» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε Περισσότερα στο eleftherostypos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Ρεζάν: «Με έχουν βιάσει δύο φορές στον εργασιακό μου χώρο όταν ήμουν 18 χρονών»

Στο «Στούντιο 4» βρέθηκε η Άννα Ρεζάν το απόγευμα της Παρασκευής. Η ηθοποιός, τραγουδίστρια και μοντέλο μίλησε για την σεξουαλική κακοποίηση που βίωσε δύο φορές στον χώρο της εργασίας της, προκαλώντας σοκ. Ειδικότερα, η Άννα Ρεζάν ανέφερε: «Είμαι και εγώ ένα κομμάτι του metoo, το οποίο θέλω να πω ότι στην Αμερική είναι πολύ πιο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Άννα Ρεζάν πάγωσε το Στούντιο 4: «Με έχουν κακοποιήσει σεξουαλικά δυο φορές στη δουλειά» – «Δεν ήμασταν έτοιμοι»

Στο Στούντιο 4 βρέθηκε η Άννα Ρεζάν το απόγευμα της Παρασκευής στην ΕΡΤ. Η γοητευτική τραγουδίστρια, ηθοποιός και μοντέλο μίλησε από […] The post Η Άννα Ρεζάν πάγωσε το Στούντιο 4: «Με έχουν κακοποιήσει σεξουαλικά δυο φορές στη δουλειά» – «Δεν ήμασταν έτοιμοι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eleftherostypos.gr

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο πρώτος… τελικός για την κατάκτηση του πρωταθλήματος – Τι ώρα και που θα δούμε το ντέρμπι 

Σεπόλια: Εμπρησμός σε σούπερ μάρκετ τα ξημερώματα

Κίνηση: Τροχαία στον Κηφισό έφεραν μποτιλιάρισμα χιλιομέτρων και στα δύο ρεύματα

Βομβαρδισμοί στη Γάζα – Η Γερουσία των ΗΠΑ εγκρίνει νέα βοήθεια στο Ισραήλ

Μεγάλη ανατροπή με τα POS – Πότε θα υπάρξει «κούρεμα» των χρεώσεων

ΣΥΡΙΖΑ: Η αβάσταχτη ελαφρότητα… Κασσελάκη