Γρηγόρης Μπιθικώτσης: Ερωτευμένος με τραγουδίστρια, μετά τον χωρισμό από την Ελένη Τσιριγκάκη;

11:09 - 10/12/2023

Είναι ξανά ερωτευμένος ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης μετά το διαζύγιο από την Ελένη Τσιριγκάκη; Δημοσίευμα της Real To άρθρο Γρηγόρης Μπιθικώτσης: Ερωτευμένος με τραγουδίστρια, μετά τον χωρισμό από την Ελένη Τσιριγκάκη; δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρηγόρης Μπιθικώτσης: Ξανά ερωτευμένος μετά τον πολυσυζητημένο χωρισμό του!

Ο έρωτας χτύπησε ξανά την πόρτα του Γρηγόρη Μπιθικώτση μετά τον χωρισμό του από τη σύζυγό του ο οποίος δεν έγινε και με τον πιο ανώδυνο τρόπο. Σύμφωνα με τη Real, ο τραγουδιστής εδώ και 4 μήνες είναι ερωτευμένος με την επίσης τραγουδίστρια Σταυρούλα Εσαμπαλίδου με την οποία έχουν ήδη προλάβει και συνεργαστεί. Η κοινή […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»