Δημήτρης Σαμόλης: «Δεχόμουν μπούλινγκ επειδή δεν έπαιζα μπάλα και έκανα παρέα με κορίτσια»

14:00 - 12/12/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Fay’s Time» και τον Χρήστο Λυσσέα έδωσε ο Δημήτρης Σαμόλης. Ο ηθοποιός μίλησε για το μπούλινγκ που […] The post Δημήτρης Σαμόλης: «Δεχόμουν μπούλινγκ επειδή δεν έπαιζα μπάλα και έκανα παρέα με κορίτσια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Σαμόλης: Έχω υποστεί bullying ως παιδί επειδή δεν έπαιζα μπάλα και έκανα παρέα με κορίτσια

Συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Fay’s Time» του ΣΚΑΪ και τον δημοσιογράφο Χρήστο Λυσσέα παραχώρησε ο ηθοποιός Δημήτρης Σαμόλης ο οποίος αναφέρθηκε στο bullying που βίωσε στα παιδικά του χρόνια ενώ κλήθηκε να απαντήσει και για τον γάμο της Δήμητρας Ματσούκα με τον Πέτρο Κόκκαλη. «Μου αρέσει να μην έχω συγκεκριμένη ταμπέλα. Οι “Στρακαστρούκες” έχουν αυτοβιογραφικά στοιχεία και κάποια από περιπτώσεις παιδιών που έφυγαν με πολύ περίεργο τρόπο, όπως ο Βαγγέλης Γιακουμάκης. Η σχέση μου με τον πατέρα μου έχει πολλές προκλήσεις, όσο περνάει ο καιρός λειαίνονται οι γωνίες αυτής της σχέσης και είμαστε πολύ καλύτερα», είπε αρχικά ο Δημήτρης Σαμόλης και εξομολογήθηκε πως: «Έχω υποστεί bullying ω

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»