Γιώργος Καράβας: Το βίντεο από το μπάνιο του την ώρα που κάνει ντους

21:10 - 13/12/2023

Ο Γιώργος Καράβας από την ημέρα που μας συστήθηκε μέσα από τη συμμετοχή του στο GNTM, To άρθρο Γιώργος Καράβας: Το βίντεο από το μπάνιο του την ώρα που κάνει ντους δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καράβας: Κάνει μπάνιο γυμνός και «ανεβάζει» τη θερμοκρασία

Ο Γιώργος Καράβας έχει γίνει ιδιαίτερα ενεργός στα social media από την ημέρα που μας συστήθηκε μέσα από τη συμμετοχή του στο γνωστό ριάλιτι μόδας GNTM. Το γνωστό μοντέλο δημοσιεύει σχεδόν καθημερινά φωτογραφίες και βίντεο τόσο από την προσωπική του ζωή όσο και από τα επαγγελματικά του. Ο coach του GTNM αποφάσισε να «ανεβάσει» λίγο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Φουρέιρα: Βίντεο από το σαλόνι της την ώρα που παίζει με τον γιο της

Από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής της βιώνει η Ελένη Φουρέιρα η οποία όταν δεν βρίσκεται στο πλατό των live του Fame Story ή στη σκηνή του νυχτερινού κέντρου όπου εμφανίζεται με τον Αντώνη Ρέμο, είναι αφοσιωμένη στον γιο της. Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»