Χριστίνα Πολίτη: «Πειράζω φουλ τις φωτογραφίες μου στα social, με κάνω σαν να με έχει βάψει η καλύτερη μακιγιέζ»

16:00 - 19/12/2023

Την Χριστίνα Πολίτη συνάντησε η κάμερα της «Ελένης» και ο Κωνσταντίνος Αρκάς.  Η γνωστή δημοσιογράφος άνοιξε το σπίτι της στην […] The post Χριστίνα Πολίτη: «Πειράζω φουλ τις φωτογραφίες μου στα social, με κάνω σαν να με έχει βάψει η καλύτερη μακιγιέζ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χριστίνα Πολίτη: Πειράζω φουλ τις φωτογραφίες μου στα social media, με κάνω σαν να με έχει βάψει η καλύτερη μακιγιέζ

«Στον μεγάλο μου γιο του μιλάω μωρουδιακά, τον βλέπω σαν μωρό ακόμα» ανέφερε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Χριστίνα Πολίτη: Πειράζω φουλ τις φωτογραφίες μου στα social

Την Χριστίνα Πολίτη συνάντησε η κάμερα της «Ελένης». Η γνωστή δημοσιογράφος άνοιξε το σπίτι της στην Πλάκα και μίλησε για την προσωπική της ζωή αλλά και τις αναμνήσεις της από τα Χριστούγεννα όταν ήταν παιδί. Μιλώντας στην εκπομπή του MEGA η Χριστίνα Πολίτη θυμήθηκε παιδικά της Χριστούγεννα, για τις εκπλήξεις που έκανε στα παιδιά της, ... Περισσότερα To άρθρο Χριστίνα Πολίτη: Πειράζω φουλ τις φωτογραφίες μου στα social δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»