Μαυρίκιος Μαυρικίου – Ιλάειρα Ζήση: Θα γίνουν για πρώτη φορά γονείς

16:00 - 21/12/2023

Τον καρπό του έρωτά τους περιμένουν ο Μαυρίκιος Μαυρικίου και η Ιλάειρα Ζήση καθώς σε λίγους μήνες θα γίνουν για […] The post Μαυρίκιος Μαυρικίου – Ιλάειρα Ζήση: Θα γίνουν για πρώτη φορά γονείς appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαυρίκιος Μαυρικίου και Ιλάειρα Ζήση θα γίνουν γονείς για πρώτη φορά

Γονείς για πρώτη φορά θα γίνουν ο Μαυρίκιος Μαυρικίου και η Ιλάειρα Ζήση. Δημοσίευμα που κυκλοφόρησε το πρωί της Πέμπτης (21/12) ανέφερε πως το ερωτευμένο ζευγάρι σε λίγους μήνες θα κρατάει στην αγκαλιά του το πρώτο του παιδάκι. Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου επιβεβαίωσε την ευχάριστη είδηση μέσα από την κυπριακή εκπομπή «Έλα να δεις» στην οποία συμμετέχει. «Είναι καλό όταν είναι κάτι προσωπικό να αφήνουμε ένα ζευγάρι, μία μανούλα, ένα μελλοντικό πατέρα την ώρα που αισθανθεί την ανάγκη να το πει. Ειδικά όταν έχει υπάρξει και ένα παρελθόν που δεν ήταν έτσι όπως το ήθελε το ζευγάρι. Είναι πολύ νωρίς ακόμη. Αγαπώ πάρα πολύ τη γυναίκα μου. Είμαι πιο ερωτευμένος από ποτέ… Ζει κάτι μεγαλειώδης μόνη της

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου: Θα γίνει πατέρας για πρώτη φορά – Έγκυος η Ιλάειρα Ζήση

Πατέρας για πρώτη φορά θα γίνει ο Μαυρίκιος Μαυρικίου, όπως αποκάλυψε σε τηλεοπτική εκπομπή της Κύπρου. To άρθρο Μαυρίκιος Μαυρικίου: Θα γίνει πατέρας για πρώτη φορά – Έγκυος η Ιλάειρα Ζήση δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μαυρίκιος Μαυρικίου - Ιλάειρα Ζήση: Θα γίνουν γονείς!

Ο Μαυρίκιος Μαυρικίου και η Ιλάειρα Ζήση που πλέον ζουν…

Διαβάστε το στο onsports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»