Με τι καιρό θα κάνουμε Χριστούγεννα φέτος

17:58 - 22/12/2023

Αντίστροφα μετράει ο χρόνος για τα Χριστούγεννα και τα προγνωστικά μοντέλα συγκλίνουν στο συμπέρασμα ότι ο καιρός θα είναι ήπιος, με ηλιοφάνεια στο μεγαλύτερο μέρος της χώρας, σύμφωνα με όσα αναφέρουν οι ΕΜΥ, Σάκης Αρναούτογλου, Κλέαρχος Μαρουσάκης και Γιάννης Καλλιάνος. Πιο αναλυτικά, η Εθνική Μετεωρολογική Υπηρεσία αναφέρει ότι το Σάββατο (23/12) στα νησιά του ανατολικού […] Το άρθρο Με τι καιρό θα κάνουμε Χριστούγεννα φέτος εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsique.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αυτά είναι αληθινά Χριστούγεννα!

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ – Πήγαινε παιδάκι μου σ’ έναν παπά να εξομολογηθείς. Ν’ αναπνεύσει η ψυχή σου. Να κοινωνήσεις τον Χριστό, να ζήσεις αληθινά Χριστούγεννα. -Τι να του πω; Ντρέπομαι. -Τι να του πεις; Δεν ξέρω… Ν’ ανοίξεις την καρδιά σου. Να εγώ ξέρεις τι του λέω; Για τον εγωισμό και τη φιλαυτία μου. Την τεμπελιά και […]

Διαβάστε το στο vimaorthodoxias.gr

Τι καιρό θα κάνει μέχρι τα Χριστούγεννα – Αναλυτική πρόβλεψη

Ο καιρός αναμένεται αίθριος στο μεγαλύτερο μέρος της χώρας. Τη Δευτέρα η θερμοκρασία θα φλερτάρει, μάλιστα, με τους 20 βαθμούς Κελσίου! The post Τι καιρό θα κάνει μέχρι τα Χριστούγεννα – Αναλυτική πρόβλεψη appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr

Μικρή άνοδος της θερμοκρασίας - Με τι καιρό θα κάνουμε Χριστούγεννα

Η πρόγνωση της Εθνικής Μετεωρολογικής Υπηρεσίας

Διαβάστε το στο Skai.gr

Τι καιρό θα κάνει τα Χριστούγεννα- Ανεβαίνει η θερμοκρασία

Στα νησιά του ανατολικού Αιγαίου και τα Δωδεκάνησα τοπικές βροχές και μεμονωμένες καταιγίδες τις πρώτες πρωινές ώρες και γρήγορη βελτίωση. Στις υπόλοιπες περιοχές γενικά αίθριος καιρός με λίγες νεφώσεις πρόσκαιρα κατά τόπους αυξημένες.

Διαβάστε το στο matrix24.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsique.gr

Καλαμάτα: Μηχανάκι παρέσυρε πεζή σε διάβαση

Με τον πατέρα που κατήγγειλε τον αρχαιοφύλακα στη Νίσυρο συναντήθηκε ο Στέφανος Κασσελάκης – «Στεκόμαστε πλάι στο δίκιο»

Ξυλοδαρμός Β. Γραμμένου: Δίωξη για κακούργημα σε βάρος του Κ. Φλώρου – Την Πέμπτη η απολογία του

«Μπλόκο» 1-1 στη Θεσσαλονίκη και απομακρύνεται το πρωτάθλημα για τον Ολυμπιακό

Εργατικό Κέντρο Αθήνας: Πρωτομαγιάτικη απεργία και συγκέντρωση τη Μ. Τετάρτη

ΕΝΦΙΑ 2024: Πώς θα εκτυπώσετε τα εκκαθαριστικά