Μελέτης Ηλίας: «Η κόρη μου ζήτησε δώρο 600 ευρώ, της είπα ότι ο Άγιος Βασίλης είναι φτωχός»

17:00 - 24/12/2023

Συνέντευξη στο κανάλι της Νάνσυς Παραδεισανού στο YouTube παραχώρησε ο Μελέτης Ηλίας. Ο γνωστός ηθοποιός, που φέτος πρωταγωνιστεί στη σειρά […] The post Μελέτης Ηλίας: «Η κόρη μου ζήτησε δώρο 600 ευρώ, της είπα ότι ο Άγιος Βασίλης είναι φτωχός» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μελέτης Ηλίας: «Η κόρη μου ζήτησε δώρο 600 ευρώ, της είπα ότι ο Άγιος Βασίλης είναι φτωχός»

Συνέντευξη στο κανάλι της Νάνσυς Παραδεισανού στο YouTube παραχώρησε ο Μελέτης Ηλίας. Ο γνωστός ηθοποιός, που φέτος πρωταγωνιστεί στη σειρά του Alpha «Το Προξενιό της Ιουλίας», μίλησε για τις ημέρες των γιορτών και αποκάλυψε το πανάκριβο δώρο που ζήτησε η κόρη του από τον Άγιο Βασίλη. Συνέντευξη στο κανάλι της Νάνσυς Παραδεισανού στο YouTube παραχώρησε ο Μελέτης Ηλίας. Ο γνωστός ηθοποιός, που φέτος πρωταγωνιστεί στη σειρά του Alpha «Το Προξενιό της Ιουλίας», μίλησε για τις ημέρες των γιορτών και αποκάλυψε το πανάκριβο δώρο που ζήτησε η κόρη του από τον Άγιο Βασίλη. «Έχω ντυθεί Άγιος Βασίλης για τα παιδιά μου και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μελέτης Ηλίας: Η κόρη μου ζήτησε δώρο 600€, είπα ότι ο Άγιος Βασίλης δεν είναι πλούσιος

Πανάκριβα δώρα ζητούν από τον Άγιο Βασίλη τα παιδιά του Μελέτη Ηλία, όπως αποκάλυψε ίδιος ο ηθοποιός. Όπως αποκάλυψε και ποια είναι η απάντησή του. «Έχω ντυθεί Άγιος Βασίλης για τα παιδιά μου και μάλιστα το έχουμε γράψει και σε βίντεο», είπε αρχικά ο Μελέτης Ηλίας μιλώντας στο κανάλι της Νάνσυς Παραδεισανού στο YouTube. Για την […] The post Μελέτης Ηλίας: Η κόρη μου ζήτησε δώρο 600€, είπα ότι ο Άγιος Βασίλης δεν είναι πλούσιος appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»