«Δεν ξέρω αν χωρίς την οικογένεια και τους φίλους μου θα τα είχα καταφέρει»: Η Μαρκέλλα Γιαννάτου για τον χωρισμό της

17:00 - 28/12/2023

"Πήρα πολλή αγάπη από πολύ κόσμο και όλη αυτή η δύναμη έχει να κάνει σίγουρα και με αυτούς τους ανθρώπους", εξομολογείται η Μαρκέλλα Γιαννάτου."Πήρα πολλή αγάπη από πολύ κόσμο και όλη αυτή η δύναμη έχει να κάνει σίγουρα και με αυτούς τους ανθρώπους", εξομολογείται η Μαρκέλλα Γιαννάτου.Η Μαρκέλλα Γιαννάτου ήταν καλεσμένη στο Πρωινό την Πέμπτη για μια συζήτηση εφ’ όλης της ύλης με τον Γιώργο Λιάγκα. Κατά τη διάρκεια της κουβέντας, ο παρουσιαστής έκανε μια διακριτική αναφορά στον […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρκέλλα Γιαννάτου: «Δεν ξέρω αν χωρίς την οικογένεια και τους φίλους μου θα τα είχα καταφέρει»

Η ηθοποιός Μαρκέλλα Γιαννάτου βρέθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης καλεσμένη στο «Πρωινό» του ANT1 με αφορμή To άρθρο Μαρκέλλα Γιαννάτου: «Δεν ξέρω αν χωρίς την οικογένεια και τους φίλους μου θα τα είχα καταφέρει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»