Χάρης Βαρθακούρης για Globetrotters: «Οι τσακωμοί μας με την Αντελίνα ήταν προϊόν μοντάζ»

09:09 - 29/12/2023

Ο Χάρης Βαρθακούρης θα είναι καλεσμένος στην εκπομπή «Μαμά-δες», που θα προβληθεί την Κυριακή στην ΕΡΤ1. To άρθρο Χάρης Βαρθακούρης για Globetrotters: «Οι τσακωμοί μας με την Αντελίνα ήταν προϊόν μοντάζ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χάρης Βαρθακούρης: «Οι τσακωμοί μας με την Αντελίνα στο Globetrottersήταν προϊόν μοντάζ»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Μαμά-δες» ήταν ο Χάρης Βαρθακούρης, ο οποίος μίλησε για το «Globetrotters», αλλά και τους καβγάδες που είχε on camera με τη σύζυγό του, Αντελίνα Βαρθακούρη. Ένα μικρό απόσπασμα από την εκπομπή που θα παρακολουθήσουμε την Κυριακή προβλήθηκε σήμερα στο Happy Day. «Σαφώς και είναι προϊόν μοντάζ. Δεν είναι ότι είδατε κάτι που […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χάρης Βαρθακούρης: "Οι τσακωμοί μας με την Αντελίνα ήταν προϊόν μοντάζ"

Ο Χάρης Βαρθακούρης αναφέρθηκε στους καβγάδες που είχε με τη σύζυγό του, Αντελίνα Βαρθακούρη

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»