Καυστική η Σάσα Σταμάτη για τις γυναίκες της σόουμπιζ: Λένε «αγαπάμε τα κιλά μας» και βαράνε ενέσεις ινσουλίνης για να αδυνατίσουν

12:00 - 29/12/2023

Η Σάσα Σταμάτη έδωσε συνέντευξη στον τηλεοπτικό σταθμό ANT1 και την εκπομπή «Το Πρωινό» με τον Γιώργο Λιάγκα την Παρασκευή (29/12), όπου αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στις συμπεριφορές ατόμων που τη χαρακτήριζαν τρελή, αφότου μίλησε για την υγεία της δημοσίως, αλλά και για το body shaming. Η δημοσιογράφος αποκάλυψε για ποιο λόγο έχει επιλέξει να απέχει από την τηλεόραση εξαιτίας της πολιτικής ορθότητας αλλά και για τις πιέσεις που δέχθηκε να κάνει οικογένεια και παιδί, προκειμένου να πάρει εκπομπή. «Δεν έχω συγκατοικήσει ποτέ. Επίσης, δεν έχει ακουστεί ποτέ κάποια επίσημη σχέση για μένα. Για τη γυναίκα, η απόρριψη είναι γροθιά στο στομάχι κι επειδή έχω φάει πολλές απορρίψεις, κάποια στιγμή ξενε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα