Γιώργος Παπαδάκης: «Λύγισε» για την αδελφή του που έπασχε από σύνδρομο Down – «Το μυαλουδάκι λειτουργούσε ως 6-7 χρονών»

14:09 - 30/12/2023

Ο Γιώργος Παπαδάκης βρέθηκε καλεσμένος στην εορταστική εκπομπή της Μπέττυς Μαγγίρα στον ANT1, το πρωί του To άρθρο Γιώργος Παπαδάκης: «Λύγισε» για την αδελφή του που έπασχε από σύνδρομο Down – «Το μυαλουδάκι λειτουργούσε ως 6-7 χρονών» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λύγισε ο Γιώργος Παπαδάκης μιλώντας για την αδελφή του που έπασχε από σύνδρομο Down

Καλεσμένος στην εορταστική εκπομπή της Μπέττυς Μαγγίρα στον ANT1, ήταν ο γνωστός δημοσιογράφος και παρουσιαστής, Γιώργος Παπαδάκης, ο οποίος συγκίνησε με την εξομολόγηση για την αδελφή του, η οποία έπασχε από σύνδρομο Down. «Το Μαράκι με σύνδρομο Down ήταν ένα μεγάλο… Έχω 11 χρόνια διαφορά. Είδες; Έχω…», είπε αρχικά ο Γιώργος Παπαδάκης. Στη συνέχεια ο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Παπαδάκης: “Λύγισε” για την αδερφή του που είχε σύνδρομο Down – “Δεν της το είπα ποτέ…”

Ο Γιώργος Παπαδάκης ήταν καλεσμένος στην εκπομπή “I Love SouKou”. Ο γνωστός δημοσιογράφος και παρουσιαστής προχώρησε σε μια συγκλονιστική εξομολόγηση για την αδερφή του που είχε σύνδρομο Down. Μάλιστα ο Γιώργος Παπαδάκης δεν κατάφερε να κρύψει τη συγκίνησή του. “Το Μαράκι με σύνδρομο Down ήταν ένα μεγάλο… Έχω 11 χρόνια διαφορά. Είδες; Έχω…Ήταν πολύ δύσκολο για εμένα. Πέθαναν οι […] The post Γιώργος Παπαδάκης: “Λύγισε” για την αδερφή του που είχε σύνδρομο Down – “Δεν της το είπα ποτέ…” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»