Δήμητρα Παπαδήμα για Γιάννη Μποσταντζόγλου: Τον βλέπω με το σλιπάκι και λέω «φτου σου κορμάρα μου»

17:00 - 30/12/2023

Η Δήμητρα Παπαδήμα, ο Γιάννης Μποσταντζόγλου και η κόρη τους, Θαλασσινή, έδωσαν κοινή συνέντευξη στην εκπομπή «Δύο στις 10». Η Δήμητρα Παπαδήμα, ο Γιάννης Μποσταντζόγλου και η κόρη τους, Θαλασσινή, έδωσαν κοινή συνέντευξη στην εκπομπή «Δύο στις 10». Μίλησαν ο ένας για τον άλλο και από τη συζήτηση δεν έλειψαν, στιγμές γέλιου. Σε κάποιο σημείο, η ηθοποιός είπε για τον ηθοποιό: «Τον φτύνω. Ένας κούκλος είναι. Τον βλέπω με το σλιπάκι και λέω ”φτου […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παπαδήμα για Μποσταντζόγλου: «Τον βλέπω με το σλιπάκι και λέω φτου σου κορμάρα μου»

Μια αστεία προσωπική τους στιγμή μοιράστηκαν η Δήμητρα Παπαδήμα και ο Γιάννης ΜποσταντζόγλουΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Δήμητρα Παπαδήμα για Γιάννη Μποσταντζόγλου: «Τον βλέπω με το σλιπάκι και λέω “φτου σου κορμάκι μου”»

Καλεσμένοι στην εκπομπή «Δύο στις 10» βρέθηκαν η Δήμητρα Παπαδήμα και ο Γιάννης Μποσταντζόγλου μαζί με To άρθρο Δήμητρα Παπαδήμα για Γιάννη Μποσταντζόγλου: «Τον βλέπω με το σλιπάκι και λέω “φτου σου κορμάκι μου”» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Δήμητρα Παπαδήμα για Γιάννη Μποσταντζόγλου: Τον βλέπω με το σλιπάκι και λέω «φτου σου κορμάρα μου»

Η Δήμητρα Παπαδήμα, ο Γιάννης Μποσταντζόγλου και η κόρη τους, Θαλασσινή, έδωσε κοινή συνέντευξη στην εκπομπή «Δύο στις 10». Μίλησαν ο ένας για τον άλλο και από τη συζήτηση δεν έλειψαν, στιγμές γέλιου. Σε κάποιο σημείο, η ηθοποιός είπε για τον ηθοποιό: «Τον φτύνω. Ένας κούκλος είναι. Τον βλέπω με το σλιπάκι και λέω ”φτου σου κορμάρα μου”». […] The post Δήμητρα Παπαδήμα για Γιάννη Μποσταντζόγλου: Τον βλέπω με το σλιπάκι και λέω «φτου σου κορμάρα μου» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»