Στέλιος Ρόκκος: Τα συλλυπητήρια του κόσμου στα social media για τον ξαφνικό θάνατο του αδελφού του, Νίκου Ρόκκου

09:09 - 31/12/2023

Τραγικές στιγμές βιώνει το τελευταίο 24ωρο, ο τραγουδιστής Στέλιος Ρόκκος, καθώς πέθανε ο αδελφός του, Νίκος To άρθρο Στέλιος Ρόκκος: Τα συλλυπητήρια του κόσμου στα social media για τον ξαφνικό θάνατο του αδελφού του, Νίκου Ρόκκου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Ρόκκος: Η ανακοίνωση του Λιμενικού για τον τραγικό θάνατο του αδερφού του Στέλιου Ρόκκου

Τις συνθήκες θανάτου του αδερφού του Στέλιου Ρόκκου διερευνά το Λιμενικό. Ο 50χρονος Νίκος Ρόκκος, που ήταν ψαροντουφεκάς, βρέθηκε νεκρός χθες (30.12.2023) το απόγευμα στη Λήμνο. Προανάκριση διενεργείται από το Λιμενικό για τη διακρίβωση των αιτιών θανάτου του 50χρονου Νίκου Ρόκκου στη Λήμνο. Ο αδερφός του δημοφιλούς τραγουδιστή, Στέλιου Ρόκκου είχε πάει για υποβρύχιο ψάρεμα ... Περισσότερα To άρθρο Νίκος Ρόκκος: Η ανακοίνωση του Λιμενικού για τον τραγικό θάνατο του αδερφού του Στέλιου Ρόκκου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Στέλιος Ρόκκος: Όλη η αλήθεια για τον πνιγμό του αδελφού του, Νίκου

Σε βαρύ πένθος έχει βυθιστεί η οικογένεια του Στέλιου Ρόκκου…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Στέλιος Ρόκκος: Η ενημέρωση του Λιμενικού για τον τραγικό θάνατο του αδερφού του σε παραλία της Λήμνου

Ενημέρωση για την επιχείρηση που στήθηκε χθες το απόγευμα, προκειμένου να εντοπιστεί ο αδερφός του Στέλιου Ρόκκου, Νίκος, ο οποίος πνίγηκε στη διάρκεια υποβρύχιου ψαρέματος, παρείχε το Λιμενικό. Η σορός του άτυχου 50χρονου βρέθηκε στην παραλία Αϊ Γιώργη στην Παναγία Λήμνου.

Διαβάστε το στο matrix24.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»