Μέγκι Ντρίο: Αποκαλύπτει πόσα χρήματα της πρότειναν την εβδομάδα για το Survivor

00:09 - 03/01/2024

Η Μέγκι Ντρίο αποκαλύπτει την περιπέτεια υγείας που πέρασε μετά το χωρισμό της, αφού, όπως εξηγεί To άρθρο Μέγκι Ντρίο: Αποκαλύπτει πόσα χρήματα της πρότειναν την εβδομάδα για το Survivor δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μέγκι Ντρίο: Αποκάλυψε το υπέρογκο ποσό που της έδιναν την εβδομάδα για να συμμετάσχει στο Survivor

Η Μέγκι Ντρίο μιλώντας σε γνωστή εφημερίδα αποκάλυψε μεταξύ άλλων στο υπέρογκο ποσό που της έδιναν την εβδομάδα για να συμμετάσχει στο Survivor 2024 αλλά και τον λόγο που αρνήθηκε! «Η πρόταση για το “Survivor” ήταν πολύ καλή, θα έπαιρνα 7.000 ευρώ την εβδομάδα και θα έμπαινα στην ομάδα των “Διασήμων”. Όμως, δεν θα πάω […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»