Νάσος Γαλακτερός – Νάνσυ Ζαμπέτογλου: Η αντίδραση για τα σχόλια που δέχτηκε η κόρη τους την Πρωτοχρονιά

12:00 - 03/01/2024

Η κόρη του Νάσου Γαλακτερού και της Νάνσυς Ζαμπέτογλου, Σοφία Γαλακτερού βρέθηκε δίπλα στη μητέρα της την Παραμονή της Πρωτοχρονιάς στην Πλατεία Συντάγματος […] The post Νάσος Γαλακτερός – Νάνσυ Ζαμπέτογλου: Η αντίδραση για τα σχόλια που δέχτηκε η κόρη τους την Πρωτοχρονιά appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νάσος Γαλακτερός – Νάνσυ Ζαμπέτογλου: Η ζωή με την 9χρονη κόρη τους και τα ρατσιστικά σχόλια που δεν «άγγιξαν» την οικογένεια

Αντιμέτωποι με ρατσιστικά σχόλια κατά της 9χρονης κόρης τους ήρθαν ο Νάσος Γαλακτερός και η Νάνσυ To άρθρο Νάσος Γαλακτερός – Νάνσυ Ζαμπέτογλου: Η ζωή με την 9χρονη κόρη τους και τα ρατσιστικά σχόλια που δεν «άγγιξαν» την οικογένεια δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

ΒΙΝΤΕΟ - Νάσος Γαλακτερός: Η πρώτη αντίδραση για τα σχόλια που δέχθηκε η κόρη του μετά την εμφάνιση στο πλευρό του Χάρη Δούκα

ΒΙΝΤΕΟ - Νάσος Γαλακτερός: Η πρώτη αντίδραση για τα σχόλια που δέχθηκε η κόρη του μετά την εμφάνιση στο πλευρό του Χάρη Δούκα 03/01/2024 Στο στόχαστρο ρατσιστικών σχολίων βρέθηκε η κόρη της Νάνσυς Ζαμπέτογλου και του Νάσου Γαλακτερού όταν την παραμονή της Πρωτοχρονιάς στάθηκε δίπλα στον Δήμαρχο Αθηναίων, Χάρη Δούκα. Στο διαδίκτυο γράφτηκαν σχόλια αλλά και άρθρα πως το νεαρό κορίτσι είναι… προσφυγόπουλο, ενώ κάποιοι έβριζαν τον Χάρη Δούκα που αντί για κάποιο παιδάκι από την Ελλάδα ανέβηκε στη σκηνή με ένα αλλοδαπό παιδάκι. Η Φαίη Φώτου επικοινώνησε για το Πρωινό με τον Νάσο Γαλακτερό, ο οποίος αρκέστηκε να πει: «Τι να κάνω εγώ τώρα; Έχω να σας πω καλή χρον

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»