Γιώργος Μαζωνάκης: Αψήφησε την κακοκαιρία και πήγε για μπάνιο στη θάλασσα – Βίντεο

00:09 - 08/01/2024

Τι κι αν από χθες το βράδυ ο καιρός έχει χαλάσει και πολλές περιοχές έχουν πληγεί To άρθρο Γιώργος Μαζωνάκης: Αψήφησε την κακοκαιρία και πήγε για μπάνιο στη θάλασσα – Βίντεο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Μαζωνάκης: Πήγε για μπάνιο στην θάλασσα παρά την κακοκαιρία

Ο Γιώργος Μαζωνάκης δεν φαίνεται να πτοείται από τον καιρό, ο οποίος έχει χαλάσει και πολλές περιοχές έχουν πληγεί από καταιγίδες. Ο δημοφιλής τραγουδιστής, που είναι χειμερινός κολυμβητής, αποφάσισε να επισκεφθεί μία από τις παραλίες της πρωτεύουσας και να απολαύσει το μπάνιο του. Μάλιστα, ο Γιώργος Μαζωνάκης δημοσίευσε ένα βίντεο από την παραλία στον προσωπικό […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ο Γιώργος Μαζωνάκης για μπάνιο στη θάλασσα παρά την κακοκαιρία

Για μπάνιο στη θάλασσα βρέθηκε την Κυριακή 7/1 ο Γιώργος Μαζωνάκης παρά το κρύο και τους θυελλώδεις ανέμους. Ο τραγουδιστής που είναι χειμερινός κολυμβητής αψήφησε την κακοκαιρία και έκανε βουτιά στα παγωμένα νερά. Ο ίδιος μοιράστηκε μάλιστα και βίντεο με τους διαδικτυακούς του φίλους. Σε αυτό φαίνεται να βγαίνει από το νερό και να εύχεται […] The post Ο Γιώργος Μαζωνάκης για μπάνιο στη θάλασσα παρά την κακοκαιρία appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»