Έξαλλη η Νόνη Δούνια: Ποτέ δεν έχω κάνει μπάνιο τον άνδρα μου, τι λέτε; Να του φέρω και τις παντόφλες;

00:00 - 14/01/2024

Φωτιές άναψε στο Ακόμα δεν είδες τίποτα η δήλωση του Χάρη Ακριτίδη ότι η γυναίκα του τον κάνει μπάνιο. Η Νόνη Δούνια αντέδρασε με αυτό το πρότυπο του ανατολίτη άνδρα, όπως ανέφερε και είπε: «Αυτή η κατηγορία του ανατολίτη άνδρα νόμιζα πως είχε εκλείψει. Αυτός ο ανατολίτης άνδρας έχει βρει ενδεχομένως μία γυναίκα που αρέσκεται σε αυτό και θέλει να φροντίζει με τον τρόπο της τον άνθρωπό της. Αν ευχαριστιέται εκείνη να τον κάνει μπάνιο, ας τον κάνει. Αν είναι επιλογή της τι να πω, ο καθένας όπως ευχαριστιέται» σημείωσε η Νόνη Δούνια. Σε ερώτηση του Κώστα Τσουρού συνέχισε η Νόνη Δούνια: «Εγώ να τον κάνω μπάνιο; Τι είναι το μωρό; Ποτέ δεν έχω κάνει τον Κυριάκο μπάνιο. Παιδιά τι λέτε; Να του φέ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα