Βίκυ Κάβουρα: Η πρώτη εμφάνιση στον πέμπτο μήνα της εγκυμοσύνη της λίγο πριν την ευχάριστη ανακοίνωση

09:09 - 16/01/2024

Έγκυος η Βίκυ Κάβουρα από τον σύντροφό της, Γιώργο Τζαβέλλα με τον οποίο είναι ζευγάρι τον To άρθρο Βίκυ Κάβουρα: Η πρώτη εμφάνιση στον πέμπτο μήνα της εγκυμοσύνη της λίγο πριν την ευχάριστη ανακοίνωση δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Κάβουρα: Η πρώτη εμφάνιση στον πέμπτο μήνα της εγκυμοσύνης της!

Η Βίκυ Κάβουρα είναι έγκυος στο πρώτο της παιδί όπως έγινε γνωστό το πρωί της Τρίτης 16 Ιανουαρίου μέσα από το Happy Day. Η γνωστή ηθοποιός περιμένει το πρώτο της παιδί, καρπό του έρωτά της από τον σύντροφό της, Γιώργο Τζαβέλλα με τον οποίο είναι ζευγάρι τον τελευταίο 1,5 χρόνο. Το βράδυ της Δευτέρας 15 […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»