Μαρία Ιωαννίδου για Νίκο Μουρατίδη: «Θα πνιγεί από την κακία του, θα σκάσει, έλεος»

14:00 - 16/01/2024

Στην εκπομπή Super Κατερίνα μίλησε η Μαρία Ιωαννίδου, η οποία αναφέρθηκε στο νομοσχέδιο για τους γάμου ομόφυλων ζευγαριών, σχολιάζοντας παράλληλα τις δηλώσεις του Νίκου Μουρατίδη προς το πρόσωπό της. «Αν ο νόμος και η κοινωνία τους το επιτρέπουν και μπορούν να το κάνουν και χωρίς να υπάρχει κριτική, ας το κάνουν. Εκεί που διαφωνώ και […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Μαρία Ιωαννίδου απαντά στον Νίκο Μουρατίδη: Θα πνιγεί από την κακία του και θα σκάσει, έλεος

Ο Νίκος Μουρατίδης είχε σχολιάσει πρόσφατα, μεταξύ άλλων, και τη Μαρία Ιωαννίδου, σχετικά με τα όσα είπε η ίδια για την τεκνοθεσία από ομόφυλα ζευγάρια. «Μιλάει για ένα τόσο σοβαρό θέμα η Μαρία Ιωαννίδου, ως τι; Με τι σπουδές; Μια γυναίκα που δεν έκανε παιδί και που έγινε γνωστή μασώντας τσίχλα σε ταινίες του Δαλιανίδη;», είχε γράψει στο blog του. Μιλώντας στο «Super Κατερίνα» του Alpha, η Μαρία Ιωαννίδου απάντησε στον Νίκο Μουρατίδη: «Παιδιά, μην τρελαθούμε τελείως. Λίγο σεβασμό στην επαγγελματική μου πορεία. Ποια είναι η πορεία του κυρίου Μουρατίδη; Δεν θυμάμαι». «Εμένα με θυμούνται, γιατί έχω καταθέσεις στον χώρο από 6 ετών. Είμαι εγγράμματη, άσχετα από όσα λέει ο κύριος Μουρατίδης που

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρία Ιωαννίδου: Ξεσπά κατά του Νίκου Μουρατίδη – «Θα πνιγεί από την κακία του και θα σκάσει»

Η Μαρία Ιωαννίδου ξέσπασε κατά του Νίκου Μουρατίδη και έδωσε τη δική της απάντηση.Η Μαρία Ιωαννίδου ξέσπασε κατά του Νίκου Μουρατίδη και έδωσε τη δική της απάντηση.Ειδικότερα, η γνωστή ηθοποιός και χορεύτρια, μιλώντας στην κάμερα του Super Κατερίνα και τη ρεπόρτερ Ελισάβετ Οικονόμου, εκφράζει για ακόμα μια φορά την αντίθεσή της σχετικά με το νομοσχέδιο που αφορά στα ομόφυλα ζευγάρια, ενώ κατακεραυνώνει τον γνωστό ραδιοφωνικό παραγωγό που καταφέρθηκε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα