Άννα Φόνσου για Γιώργο Λαμπάτο: «Δεν είναι ωραίο να βγαίνουν και να λένε ότι πεινάνε»

12:00 - 17/01/2024

Οι αποκαλύψεις που έκανε ο Γιώργος Λαμπάτος για τις κακές συνθήκες στις οποίες ζει, έφεραν την αντίδραση της Άννας Φόνσου, η οποία προχώρησε σε δηλώσεις μέσω της εκπομπής του ΑΝΤ1 «Πρωινό». Συγκεκριμένα, η Άννα Φόνσου είπε: «Δεν ξέρω προσωπικά τον Λαμπάτο, ξέρω ότι είναι ένας πολύ καλός ηθοποιός αυτό που θέλω να πω και στον […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Φόνσου για Λαμπάτο: «Δεν είναι ωραίο να βγαίνουν και να λένε ότι πεινάνε, να έρθει σε εμάς να βρούμε λύση»

Η Άννα Φόνσου ρωτήθηκε σήμερα (17/01) σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχε με το Πρωινό του ΑΝΤ1, για την τραγική κατάσταση που βρίσκεται ο Γιώργος Λαμπάτος.Η Άννα Φόνσου ρωτήθηκε σήμερα (17/01) σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχε με το Πρωινό του ΑΝΤ1, για την τραγική κατάσταση που βρίσκεται ο Γιώργος Λαμπάτος.Μάλιστα, η ηθοποιός κάλεσε τον Λαμπάτο να επικοινωνήσει μαζί της και να βρουν μια λύση στο πρόβλημά του. «Δεν ξέρω προσωπικά τον Λαμπάτο, ξέρω ότι είναι ένας πολύ καλός ηθοποιός. Αυτό […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα