Καθηλώνει ο Γιάννης Τσιμιτσέλης για την απώλεια του πατέρα του: «Έφυγε χωρίς να ξέρει από τι, δυστυχώς»

02:00 - 19/01/2024

Το πλατό της εκπομπής «Ενώπιος Ενωπίω» βρέθηκε ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, τη νύχτα της Πέμπτης, για να συναντήσει τον Νίκο Χατζηνικολάου στον […] The post Καθηλώνει ο Γιάννης Τσιμιτσέλης για την απώλεια του πατέρα του: «Έφυγε χωρίς να ξέρει από τι, δυστυχώς» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Τσιμιτσέλης: Η εξομολόγηση για την απώλεια του πατέρα του και το διαζύγιο

Καλεσμένος στην εκπομπή «Ενώπιος Ενωπίω» ήταν ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, ο οποίος μίλησε για τα δύσκολα παιδικά του χρόνια στο Μεσολόγγι, για το διαζύγιό και την κόρη που απέκτησε με τη Βάσω Λασκαράκη, αλλά και για την απώλεια του πατέρα του. «Είμαι πλέον 24 χρόνια στον χώρο και, αν με ρωτήσεις, δεν καταλαβαίνω πως πέρασαν. Βέβαια […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ραγίζει καρδιές ο Γιάννης Τσιμιτσέλης για τον θάνατο του πατέρα του: «Έφυγε χωρίς να ξέρει από τι»

Για τον αιφνίδιο θάνατο του πατέρα του που του σημάδεψε τη ζωή μίλησε σε μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης το βράδυ της Πέμπτης 18/1 ο ηθοποιός Γιάννης Τσιμιτσέλης. «Έφυγε χωρίς να ξέρει από τι» επεσήμανε ο ηθοποιός. Μιλώντας στην εκπομπή του ΑΝΤ1 «Ενώπιος Ενωπίω» και στον δημοσιογράφο Νίκο Χατζηνικολάου ο Γιάννης Τσιμιτσέλης τόνισε πως […] Το άρθρο Ραγίζει καρδιές ο Γιάννης Τσιμιτσέλης για τον θάνατο του πατέρα του: «Έφυγε χωρίς να ξέρει από τι» εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»