Νίκος Συρίγος: Η απάντηση στη Σίσσυ Χρηστίδου – «Ξέρω τι είπε, θα τα πούμε στη σύσκεψη»

14:00 - 24/01/2024

Ο Νίκος Συρίγος έκανε δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής «Το Πρωινό» και κλήθηκε να απαντήσει στις δηλώσεις που έκανε για εκείνον η Σίσσυ Χρηστίδου σχετικά με τα «πεσίματα» των δημοσιογράφων στους καλλιτέχνες.Ο Νίκος Συρίγος έκανε δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής «Το Πρωινό» και κλήθηκε να απαντήσει στις δηλώσεις που έκανε για εκείνον η Σίσσυ Χρηστίδου σχετικά με τα «πεσίματα» των δημοσιογράφων στους καλλιτέχνες.«Όταν ο Νίκος Συρίγος κάνει δική του εκπομπή, ας μη βάλει “πεσίματα”» δήλωσε η Σίσσυ Χρηστίδου στο «Fay’s Time» και στη Σοφία Ραυτοπούλου. «Ό,τι […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Νίκος Συρίγος απαντά στην Σίσσυ Χρηστίδου: «Δεν μου αρέσει αυτός ο τρόπος με τα πεσίματα, δεν θα το έκανα εγώ»

Μετά τις δηλώσεις που έκανε η Σίσσυ Χρηστίδου για τα δημοσιογραφικά «πεσίματα», αναφέροντας χαρακτηριστικά: «Όταν ο Νίκος Συρίγος κάνει δική […] The post Ο Νίκος Συρίγος απαντά στην Σίσσυ Χρηστίδου: «Δεν μου αρέσει αυτός ο τρόπος με τα πεσίματα, δεν θα το έκανα εγώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»