Ο Θανάσης Αλευράς για τα ομόφυλα ζευγάρια: «Μου αρέσει που λυσσάνε και τρώγονται οι παπάδες»

14:00 - 27/01/2024

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» ήταν σήμερα ο Θανάσης Αλευράς. Ο γνωστός ηθοποιός πήρε θέση και για […] The post Ο Θανάσης Αλευράς για τα ομόφυλα ζευγάρια: «Μου αρέσει που λυσσάνε και τρώγονται οι παπάδες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Αλευράς για ομόφυλα ζευγάρια: Τα ανθρώπινα δικαιώματα δεν θέλουν ούτε παπάδες ούτε πολλές γνώμες

Ο Θανάσης Αλευράς μίλησε στο «Χαμογέλα και Πάλι!» για τη ζωή του, τα επαγγελματικά του και για τον γάμο των ομοφύλων. Ο ηθοποιός μίλησε για στην στάση ζωής του. «Από τα διαβάσματα και τις προσλαμβάνουσές μου κατέληξα στο ότι δεν είμαστε μόνο αυτό που βλέπουμε. Δεν καταβάλλω κάποια προσπάθεια να πείσω κάποιον για τα πιστεύω […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Αλευράς για το νομοσχέδιο για τα ομόφυλα ζευγάρια: "Μου αρέσει που «λυσσάνε» και «τρώγονται» οι παπάδες"

"Αυτά τα ζητήματα δεν χρειάζονται την γνώμη της εκκλησίας ή της γειτονιάς, υπάρχουν οι νομοθέτες"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»