Ράιτ: Δούλεψα σκληρά για να πάρω αυτή την ευκαιρία στον Ολυμπιακό

19:00 - 27/01/2024

Ο Ολυμπιακός ανακοίνωσε την Παρασκευή (26/1) την απόκτηση του Μόουζερ Ράιτ αφού ήταν απαραίτητη μία μεταγραφή μετά τους τραυματισμούς των Μουσταφά Φαλ και Νίκολα Μιλουτίνοφ, με τον Αμερικανό σέντερ να έρχεται στην Αθήνα το Σάββατο (28/1) και να τονίζει ότι θέλει να κάνει υπερήφανους όσους τον επέλεξαν. Ο Γιώργος Μπαρτζώκας επέλεξε τον Ράιτ για ενίσχυση στους ψηλούς μετά τους τραυματισμούς που προέκυψαν και ο Αμερικανός ήρθε με τρομερή διάθεση στην Ελλάδα, όπως δείχνουν και οι δηλώσεις του μετά την προσγείωσή του στο «Ελευθέριος Βενιζέλος». «Έχω ακούσει πολλά υπέροχα πράγματα για τον Ολυμπιακό. Χαίρομαι που θα γίνω μέλος αυτού του οργανισμού. Ναι είναι το νέο βήμα στην καριέρα μου. Μίλησα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα