Μαίρη Συνατσάκη: Μουδιασμένη μετά τις καταγγελίες κατά του Κωνσταντίνου Πολυχρονόπουλου

13:00 - 03/02/2024

Η Μαίρη Συνατσάκη, η οποία έχει βοηθήσει αρκετές φορές στα συσσίτια, τοποθετήθηκε για πρώτη φορά δημόσια σχετικά με τις καταγγελίες που έχουν δει το φως της δημοσιότητας εις βάρος του Κωνσταντίνου Πολυχρονόπουλου, δημιουργού της κοινωνικής κουζίνας «Ο Άλλος Άνθρωπος». Με ένα βίντεο στο κανάλι της στο Youtube, στο οποίο μας έδινε μια γεύση από την […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαίρη Συνατσάκη:Αρνείται να πιστέψει τις καταγγελίες κατά του Κωνσταντίνου Πολυχρονόπουλου – «Μου είναι δύσκολο να χάσω την ελπίδα μου»

Μορφή χιονοστιβάδας παίρνουν οι καταγγελίες εις βάρος του Κωνσταντίνου Πολυχρονόπουλου, δημιουργού της κοινωνικής κουζίνας «Ο Άλλος Άνθρωπος». Η Μαίρη Συνατσάκη, η οποία έχει βοηθήσει αρκετές φορές στα συσσίτια – ιδιαίτερα στην περίοδο μετά τις πυρκαγιές στο Μάτι – τοποθετήθηκε για πρώτη φορά δημόσια σχετικά με τις καταγγελίες που έχουν δει το φως της δημοσιότητας. Με […] Το άρθρο Μαίρη Συνατσάκη:Αρνείται να πιστέψει τις καταγγελίες κατά του Κωνσταντίνου Πολυχρονόπουλου – «Μου είναι δύσκολο να χάσω την ελπίδα μου» εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα