«Μαμά δεν θέλω να έρθει ο παππούς» – Η φρίκη που ζούσε το κορίτσι στο Κερατσίνι από τα 9 της χρόνια

09:37 - 04/02/2024

Σοκ και αποτροπιασμό προκαλούν οι λεπτομέρειες από τον εφιάλτη που ζούσε το 15χρονο κορίτσι από το Κερατσίνι στα χέρια του 78χρονου παππού της ο οποίος φέρεται να ασελγούσε σε βάρος της από τα 9 της χρόνια. Το παιδί δεχόταν σιωπηρά τις αρρωστημένες πράξεις του παππού της από το 2017 αλλά πέρυσι αποφάσισε να μιλήσει σε μια φίλη της και έτσι αποκαλύφθηκε η νοσηρή δράση του ηλικιωμένου. Η μητέρα της 15χρονης μιλά στο protothema.gr και περιγράφει πως έμαθε για όσα έκανε ο πατέρας της στο παιδί της. Όπως λέει, ούτε η ίδια ούτε η μητέρα της γνώριζαν για όσα συνέβαιναν κάθε φορά που ο 78χρονος έμενε μόνος του με το κορίτσι. «Εμείς σαν γονείς δεν ξέραμε τίποτα. Η κόρη μου το

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κερατσίνι: «Μαμά δεν θέλω να έρθει ο παππούς» - Η φρίκη που ζούσε το κορίτσι στο Κερατσίνι από τα 9 της χρόνια

«Εμείς σαν γονείς δεν ξέραμε τίποτα. Η κόρη μου το αποκάλυψε στα ξαδέλφια της πριν από ένα χρόνο»

Διαβάστε το στο e-daily.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

«Θρυλικό» break στην Βαρκελώνη

Λαμία : “Που πήγαν 16.5 εκατομμύρια ευρώ;” – διαχειριστικό έλεγχο για την προηγούμενη δημοτική αρχή ανακοίνωσε ο Πανουργιάς Παπαϊωάννου (Βίντεο)

Βασίλης Γραμμένος για την επίθεση στη Βουλή: «Δεν πρόλαβα να αντιδράσω ούτε να μιλήσω»

Στα ύψη η τιμή των πρώιμων κερασιών από το Φραντζή / Τι λέει ο Πρόεδρος των παραγωγών – BINTEO

Στα ύψη η ενδοοικογενειακή βία στην Εύβοια: Μόνο στη Χαλκίδα σημειώθηκαν 22 περιστατικά – ΒΙΝΤΕΟ

Τσικνής: “Θα έπρεπε να είναι εκτός πινάκων ο Κατσικογιάννης – Μας γυρίζει στα πέτρινα χρόνια η σημερινή διαιτησία”