Ανδρέας Μικρούτσικος: «Η τελευταία μου σκέψη ήταν να ξαπλώσω, να με βρούνε σε αξιοπρεπή θέση»

10:00 - 04/02/2024

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος ήταν σήμερα (04/02) το πρωί καθηλωτικός στην εκπομπή Όλα για τη ζωή μου στο Mega.Ο Ανδρέας Μικρούτσικος ήταν σήμερα (04/02) το πρωί καθηλωτικός στην εκπομπή Όλα για τη ζωή μου στο Mega.Μίλησε, μεταξύ άλλων, για τις τελευταίες σκέψεις που έκανε κατά τη διάρκεια της περιπέτειας με την υγεία του πριν πέσει σε κώμα. «Βιωματικά την έχω αποδείξει την αξιοπρέπεια. Εγώ έπαθα πνευμονικό οίδημα, που σημαίνει ότι δεν είχα αναπνοή. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανδρέας Μικρούτσικος: "Παραλίγο να πεθάνω – Σκεφτόμουν να ξαπλώσω για να με βρουν σε αξιοπρεπή στάση"

Μία συγκλονιστική εξομολόγηση για τις σκέψεις που έκανε κατά τη διάρκεια της μεγάλης μάχης που έδωσε κατά τη διάρκεια της περιπέτειας που πέρασε με την υγεία του έκανε ο Ανδρέας Μικρούτσικος - Δείτε το βίντεο με όλα όσα εξομολογήθηκε

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μικρούτσικος: Η τελευταία μου σκέψη πριν πέσω σε κώμα ήταν να ξαπλώσω, για να με βρούνε σε αξιοπρεπή στάση

"Ευτυχώς είχα πάρει τον γιο μου τηλέφωνο και αυτός με γλίτωσε" είπε ο Ανδρέας Μικρούτσικος για το σοβαρό πρόβλημα υγείας που είχε.

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»