Δημήτρης Σκουλός: "Με έδερναν στις σκάλες του σχολείου επειδή ήμουν μαυριδερός, κοντός και αδύνατος"

12:53 - 06/02/2024

"Η συνεργασία μου με τη Σοφία Χατζηπαντελή δεν ήταν εύκολη"

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Δημήτρης Σκουλός εξομολογείται: «Με έδερναν στις σκάλες του σχολείου επειδή ήμουν μαυριδερός»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» παραχώρησε ο Δημήτρης Σκουλός, ο οποίος μίλησε για την αποχώρησή του από το My Style Rocks, το bullying που είχε δεχθεί αλλά και την επαγγελματική του πορεία. «Έχω δεχθεί πολλές φορές bullying, με έδερναν στις σκάλες του σχολείου – τέσσερα, πέντε παιδιά – επειδή ήμουν μαυριδερός, πολύ κοντός και αδύνατος. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας