Έξαλλος ο Ανδρέας Μικρούτσικος με την Άντζελα Δημητρίου: «Θα τσακωθώ με τον γιο μου και θα το κάνω πρωτοσέλιδο;»

12:00 - 08/02/2024

Αντέδρασε ο Ανδρέας Μικρούτσικος με την επιλογή που έκανε η Άντζελα Δημητρίου να δώσει συνέντευξη και να μιλήσει για τη […] The post Έξαλλος ο Ανδρέας Μικρούτσικος με την Άντζελα Δημητρίου: «Θα τσακωθώ με τον γιο μου και θα το κάνω πρωτοσέλιδο;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανδρέας Μικρούτσικος κατά Άντζελας Δημητρίου: «Θα τσακωθώ με τον γιο μου και θα το κάνω πρωτοσέλιδο;»

Ένα ξέσπασμα είχε ο Ανδρέας Μικρούτσικος κατά της Άντζελας Δημητρίου, η οποία επέλεξε να δώσει συνέντευξη To άρθρο Ανδρέας Μικρούτσικος κατά Άντζελας Δημητρίου: «Θα τσακωθώ με τον γιο μου και θα το κάνω πρωτοσέλιδο;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Έξαλλος ο Ανδρέας Μικρούτσικος με την Άντζελα Δημητρίου: “Θα τσακωθώ με τον γιο μου και θα το κάνω πρωτοσέλιδο;”

Αντέδρασε ο Ανδρέας Μικρούτσικος με την επιλογή που έκανε η Άντζελα Δημητρίου να δώσει συνέντευξη και να μιλήσει για τη διαμάχη με την κόρη της Όλγα Κιουρτσάκη και τον γαμπρό της, Φώτη Λώση. Την ίδια...Συνεχίστε την ανάγνωση του άρθρου: Έξαλλος ο Ανδρέας Μικρούτσικος με την Άντζελα Δημητρίου: “Θα τσακωθώ με τον γιο μου και θα το κάνω πρωτοσέλιδο;”

Διαβάστε το στο sinidisi.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»