Νόνη Δούνια: «Πριν μπω στο χειρουργείο, σκέφτηκα να αφήσω ένα γράμμα στα παιδιά μου»

09:00 - 09/02/2024

Καλεσμένη στην τηλεοπτική εκπομπή Status του Κωνσταντίνου Καμέα ήταν η Νόνη Δούνια. Η ίδια μίλησε, μεταξύ άλλων, και για την […] The post Νόνη Δούνια: «Πριν μπω στο χειρουργείο, σκέφτηκα να αφήσω ένα γράμμα στα παιδιά μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νόνη Δούνια: Μιλάει για το σοβαρό χειρουργείο στην καρδιά – «Σκέφτηκα να αφήσω γράμμα στα παιδιά μου»

Η Νόνη Δούνια βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή Status με τον Κωνσταντίνο Καμέα και μίλησε για το σοβαρό χειρουργείο που έκανε στην καρδιά της. «Ήταν κάτι που ήξερα από μικρή ότι έπρεπε να χειρουργηθώ. Έκανα επέμβαση λαπαροσκοπικά στην καρδιά, δεν ήταν χειρουργείο ανοιχτής καρδιάς. Δεν αγχώθηκα καθόλου, αλλά σκέφτηκα να αφήσω γράμμα στα παιδιά μου, με […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νόνη Δούνια: «Έκανα επέμβαση λαπαροσκοπικά στην καρδιά και σκέφτηκα να αφήσω γράμμα στα παιδιά μου»

Η Νόνη Δούνια βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή Status με τον Κωνσταντίνο Καμέα. Η στενή συνεργάτιδα του To άρθρο Νόνη Δούνια: «Έκανα επέμβαση λαπαροσκοπικά στην καρδιά και σκέφτηκα να αφήσω γράμμα στα παιδιά μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»