Μαρίνα Ασλάνογλου – Δημοσθένης Πέππας: Διαζύγιο – «βόμβα» μετά από οκτώ χρόνια γάμου

15:09 - 10/02/2024

Η Μαρίνα Ασλάνογλου και ο σύζυγός της Δημοσθένης Πέππας αποφάσισαν να πάρουν διαζύγιο, ύστερα από οκτώ To άρθρο Μαρίνα Ασλάνογλου – Δημοσθένης Πέππας: Διαζύγιο – «βόμβα» μετά από οκτώ χρόνια γάμου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Ασλάνογλου – Δημοσθένης Πέππας: Χωρισμός – «βόμβα» μετά από οκτώ χρόνια γάμου

Η Μαρίνα Ασλάνογλου και ο Δημοσθένης Πέππας αποφάσισαν να πάρουν διαζύγιο, ύστερα από οκτώ χρόνια γάμου, σύμφωνα με το ρεπορτάζ της εκπομπής «Ακόμη Δεν είδες Τίποτα». Την είδηση του χωρισμού επιβεβαίωσε η ίδια η Μαρίνα Ασλάνογλου, αναφέροντας χαρακτηριστικά στην εκπομπή του Mega: Μετά από 8 χρόνια κοινής πορείας αποφασίσαμε από κοινού να μην είμαστε μαζί […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρίνα Ασλάνογλου – Δημοσθένης Πέππας: Διαζύγιο «βόμβα» έπειτα από 8 χρόνια γάμου

Η Μαρίνα Ασλάνογλου και ο Δημοσθένης Πέππας αποφάσισαν να ακολουθήσουν χωριστούς δρόμους επέλεξαν να ακολουθήσουν στη ζωή τους. Το γνωστό ζευγάρι ανακοίνωσε το διαζύγιο στο οποίο κατέληξαν κοινή συναινέσει. Με ανακοίνωσή τους ζητούν διακριτικότητα και σεβασμό από τα ΜΜΕ για χάρη του παιδιού τους. Η είδηση μεταδόθηκε μέσα από την εκπομπή «Ακόμα δεν είδες τίποτα» του […] The post Μαρίνα Ασλάνογλου – Δημοσθένης Πέππας: Διαζύγιο «βόμβα» έπειτα από 8 χρόνια γάμου appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»