Ματίνα Παγώνη: «Μου αρέσουν οι ακριβές τσάντες και τα ακριβά φουλάρια, δεν έχω ψωνίσει ποτέ από τη λαϊκή»

11:00 - 12/02/2024

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Σαράντη Μαριεττή έδωσε η Ματίνα Παγώνη. Η πρόεδρος της ΕΙΝΑΠ μίλησε για το […] The post Ματίνα Παγώνη: «Μου αρέσουν οι ακριβές τσάντες και τα ακριβά φουλάρια, δεν έχω ψωνίσει ποτέ από τη λαϊκή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ματίνα Παγώνη αποκαλύπτει: «Μου αρέσουν οι ακριβές τσάντες και τα ακριβά φουλάρια, δεν έχω ψωνίσει ποτέ από τη λαϊκή»

Η Ματίνα Παγώνη έδωσε συνέντευξη το πρωί της Δευτέρας 12/2 στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και μίλησε μεταξύ άλλων για το στυλ της, το φλερτ, αλλά και το λόγο που δεν έκανε παιδί. Αρχικά, η Ματίνα Παγώνη είπε: «Το στυλ μου έχει σχολιαστεί πολύ, εγώ πάντα έτσι ντυνόμουν, δε με ενδιαφέρει τι θα πει ο καθένας. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ματίνα Παγώνη: "Μου αρέσουν οι ακριβές τσάντες και τα ακριβά φουλάρια, δεν έχω ψωνίσει ποτέ από τη λαϊκή"

"Το μάτι μου πάει αμέσως στο πολύ ακριβό και είναι λάθος"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»