Κώστας Αποστολάκης: «Δεν φοβάμαι να γίνω γραφικός, είναι όλα σκύβαλα μπροστά στον Ιησού Χριστό»

00:00 - 18/02/2024

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη έδωσε ο Κώστας Αποστολάκης στην εφημερίδα On Time Σαββατοκύριακο και τη δημοσιογράφο Σίσσυ Μενεγάτου. Μέσα […] The post Κώστας Αποστολάκης: «Δεν φοβάμαι να γίνω γραφικός, είναι όλα σκύβαλα μπροστά στον Ιησού Χριστό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αποστολάκης: «Εγώ βοήθεια ζήτησα από τον Ιησού Χριστό και μου την έδωσε»

Ο Κώστας Αποστολάκης μίλησε στην εφημερίδα On Time Σαββατοκύριακο για το θαύμα που βιώνει με την μεταστροφή προς τον Λόγο του Θεού. “Το θαύμα είναι αυτό που μου συμβαίνει. Έχω αλλάξει ριζικά. Και στον τρόπο σκέψης μου και στην ψυχολογία μου και στις ενέργειες μου καθημερινά. Αυτό είναι ένα θαύμα. Αυτό είναι η αναγέννηση. Πράττω, δρω, σκέφτομαι κι ενεργώ διαφορετικά από πριν. Αλλά αυτό δεν είναι δικό μου επίτευγμα. Γιατί ακούω φίλους μου που μου λένε – γιατί δεν γνωρίζουν – «μπράβο σου, τα κατάφερες». Αυτό είναι μεγάλη πλάνη. Τι κατάφερα; Εγώ βοήθεια ζήτησα από τον Ιησού Χριστό και μου την έδωσε. Κι επειδή στον Χριστό μας, στον Θεό μας, δεν έχουμε τη δύναμη να του δείξουμε τη βούληση μας

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»