Πέλλα: «Προσπαθούσα να γλιτώσω από τον πνιγμό», λέει ο 58χρονος που έκοψε το αυτί διανομέα

19:46 - 19/02/2024

Ένα απίστευτο περιστατικό σημειώθηκε στην Εθνική Οδό Γιαννιτσών - Θεσσαλονίκης, στην Πέλλα, όταν δύο οδηγοί καβγάδισαν στο δρόμο. Ο 58χρονος οδηγός ΙΧ δάγκωσε και έκοψε κομμάτι από το αυτί του 33χρονου διανομέα, με αποτέλεσμα να μεταφερθεί στο νοσοκομείο. Το περιστατικό έγινε το πρωί της Πέμπτης, όταν, σύμφωνα με τον διανομέα, «μου έκλεισε το δρόμο στην ουσία, του πάτησα κόρνα και με πήρε από πίσω. Παραλίγο να με ρίξει από το μηχανάκι και σταμάτησα αναγκαστικά γιατί δεν μπορούσα να κάνω κάτι άλλο, κατέβηκα και με γρονθοκόπησε». «Με χτύπησε, με έριξε κάτω, μου δάγκωσε το αυτό και με τίναξε, λες και ήταν σκυλί μου έκοψε κομμάτι από το αυτί μου. Έμεινα αιμόφυρτος κάτω. Σηκώθηκε ο άνθρωπο

Διαβάστε Περισσότερα στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agrinionews.gr

Παράπονα για τα χόρτα στη νησίδα- περιορισμένη ορατότητα για τους οδηγούς στο 1ο χλμ της Ε.Ο.Αγρινίου – Θέρμου

Β’ ΕΛΜΕ: μεγάλη αποχή, νίκη Συμμαχίας, ΔΑΚΕ σε ελεύθερη πτώση

Παγκόσμια εβδομάδα ανοσοποίησης – Δράση στο ΚΔΑΠ Κανδήλας

Το 1ο ΕΠΑΛ Μεσολογγίου στις «Μαθηματικές Προ(σ)κλήσεις στον 21ο αιώνα»

«Της άνοιξης και της Λαμπρής» – Κέρδισε τις εντυπώσεις η εκδήλωση του 3ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης Αγρινίου

Θέρμο: «Έφυγε» ο Λάμπρος Λόης, μια εμβληματική μορφή…