Βασίλης Θωμόπουλος: «Δεν έχω καλές σχέσεις με τον Πέτρο Φιλιππίδη, δεν ξέρω αν θα φύγει εύκολα η σκιά από πάνω του»

12:00 - 21/02/2024

Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό ΣουΣού» μίλησε νωρίτερα σήμερα (21/2) ο Βασίλης Θωμόπουλος. Ο σκηνοθέτης των μεγάλων τηλεοπτικών επιτυχιών (50-50, […] The post Βασίλης Θωμόπουλος: «Δεν έχω καλές σχέσεις με τον Πέτρο Φιλιππίδη, δεν ξέρω αν θα φύγει εύκολα η σκιά από πάνω του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Βασίλης Θωμόπουλος αποκαλύπτει: «Δεν έχω καμία σχέση με τον Πέτρο Φιλιππίδη, δεν μιλάμε»

Ο Βασίλης Θωμόπουλος μίλησε το πρωί της Τετάρτης 21/2 στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό ΣουΣού» και ρωτήθηκε για τα πρόσφατα δημοσιεύματα που θέλουν τον Πέτρο Φιλιππίδη να εργάζεται στον ιδιωτικό τομέα μαζί με την σύζυγό του, καθώς και για τις ενδεχόμενες σχέσεις που μπορεί να κρατά μαζί του. Αρχικά, ο Βασίλης Θωμόπουλος είπε: «Δεν έχω […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»