Κορινθία: Στην οικογένεια αποκαλούμαστε όλοι αδέρφια – Έχω διαγνωστεί με διπολική διαταραχή, λέει ο παλαιοχριστιανός

14:37 - 23/02/2024

Για τον τρόπο με τον οποίο ζει με την οικογένειά του, αλλά και το γεγονός ότι έχει διαγνωστεί με διπολική διαταραχή, αποκάλυψε ο Μανώλης Καλαϊτζιδάκης, πατέρας της οικογένειας των παλαιοχριστιανών από την Κορινθία. Μιλώντας στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1, αναφέρθηκε για την επιλογή του να ακολουθήσει την παλαιοχριστιανισμό λέγοντας. «Είμαι παλαιοημερολογίτης, οι παλαιοημερολογίτες είμαστε χριστιανοί ορθόδοξοι. Γνώρισα κάποιον κληρικό του παλαιού και έτσι έγινα και γω». Συνέχισε μιλώντας για την ζωή του και τις δουλειές που έχει κάνει «Έγινα πατέρας και έπρεπε να ζήσω έκανα ό,τι μπορούσα για να ζήσω, ντελιβερι, οικοδομές και πολλά άλλα». Ακολούθως αναφέρθηκε στην δουλειά του στον Δήμο Η

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κορινθία: Στην οικογένεια αποκαλούμαστε όλοι αδέρφια – Έχω διαγνωστεί με διπολική διαταραχή, λέει ο παλαιοχριστιανός βίντεο

Για τον τρόπο με τον οποίο ζει με την οικογένειά του, αλλά και το γεγονός ότι έχει διαγνωστεί με διπολική διαταραχή, αποκάλυψε ο Μανώλης Καλαϊτζιδάκης, πατέρας της οικογένειας των παλαιοχριστιανών από την Κορινθία. Μιλώντας στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1, αναφέρθηκε για την επιλογή του να ακολουθήσει την παλαιοχριστιανισμό λέγοντας. «Είμαι παλαιοημερολογίτης, οι παλαιοημερολογίτες είμαστε χριστιανοί ορθόδοξοι. [...] Το άρθρο Κορινθία: Στην οικογένεια αποκαλούμαστε όλοι αδέρφια – Έχω διαγνωστεί με διπολική διαταραχή, λέει ο παλαιοχριστιανός βίντεο εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

«Θρυλικό» break στην Βαρκελώνη

Λαμία : “Που πήγαν 16.5 εκατομμύρια ευρώ;” – διαχειριστικό έλεγχο για την προηγούμενη δημοτική αρχή ανακοίνωσε ο Πανουργιάς Παπαϊωάννου (Βίντεο)

Βασίλης Γραμμένος για την επίθεση στη Βουλή: «Δεν πρόλαβα να αντιδράσω ούτε να μιλήσω»

Στα ύψη η τιμή των πρώιμων κερασιών από το Φραντζή / Τι λέει ο Πρόεδρος των παραγωγών – BINTEO

Στα ύψη η ενδοοικογενειακή βία στην Εύβοια: Μόνο στη Χαλκίδα σημειώθηκαν 22 περιστατικά – ΒΙΝΤΕΟ

Τσικνής: “Θα έπρεπε να είναι εκτός πινάκων ο Κατσικογιάννης – Μας γυρίζει στα πέτρινα χρόνια η σημερινή διαιτησία”