Έλενα Κρεμλίδου: «Δεν έχω μόνο ωραία οπίσθια, έχω και πτυχίο πλέον»

12:00 - 29/02/2024

Η Έλενα Κρεμλίδου έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Breakfast@star» και τη Σοφία Μανουσακίδου.Η Έλενα Κρεμλίδου έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Breakfast@star» και τη Σοφία Μανουσακίδου.Μάλιστα, η ίδια που πήρε πρόσφατα το πτυχίο της στο μάρκετινγκ,α αναφέρθηκε στην εξωτερική της εμφάνιση, στην τηλεόραση, αλλά και στο Survivor. «Σπουδάζω πάνω από 8 χρόνια. Πέρασα στη σχολή που ήθελα, αλλά δεν μπόρεσα να την τελειώσω και ξεκίνησα σπουδές στο μάρκετινγκ. Η […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Κρεμλίδου: «Δεν θέλω να με χαρακτηρίζουν μόνο τα ωραία μου οπίσθια, έχω και πτυχίο πλέον»

Η Έλενα Κρεμλίδου έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή «Breakfast@star» και μίλησε μεταξύ άλλων για την εξωτερική της εμφάνιση, την τηλεόραση, αλλά και το Survivor. Αρχικά, η Έλενα Κρεμλίδου είπε: «Σπουδάζω πάνω από 8 χρόνια. Πέρασα στη σχολή που ήθελα, αλλά δεν μπόρεσα να την τελειώσω και ξεκίνησα σπουδές στο μάρκετινγκ. Η τηλεόραση με βοήθησε για τη […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»